UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Debata wyborcza "Młodzi dla młodych"

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

Debata wyborcza "Młodzi dla młodych"

Postprzez Karolina Krajewska » 2007-10-10, 19:07

W imieniu Władz Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej oraz członków Wydziałowej Rady Studentów mam zaszczyt zaprosić na debate wyborczą "Młodzi dla młodych", z udziałem młodych liderów partii politycznych.

Debata odbędzie się dnia 17 pażdziernika 2007r. (środa), w sali OZ-329,
o godz. 12.00

Serdecznie zapraszamy!!
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziału Organizacji i Zarządzania
Politechniki Łódzkiej
Karolina Krajewska
Rada Studentów

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Sisska » 2007-10-10, 21:05

ok, ja bym bardzo chetnie poszla, ale w tym czasie mam cw z ktorych nie da rady sie zwolnic u prowadzacego... i co mam zrobic? :(
Sisska

Postprzez Karolina Krajewska » 2007-10-11, 21:39

Możesz poprosić swojego prowadzącego, byście całą grupą poszli na debatę ...

Poruszane tematy będą interesujące zarówno dla Was, młodych (przyszłość i rozwój Łodzi, perspektywy i szanse rozwoju młodych w regionie łódzkim), jak również Waszego opiekuna - rozwój sektora MSP, sytuacja szkolnictwa (głównie wyższego) w Łodzi ...
Do tego poznacie podstawowe założenia programowe poszczególnych partii, poznacie młodych liderów poszczególnych formacji politycznych, a także będziecie mieli okazję zadać im dowolne pytania i uzyskać odpowiedź na nurtujące Was kwestie ...

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz zapraszam :-)))
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziału Organizacji i Zarządzania
Politechniki Łódzkiej
Karolina Krajewska
Rada Studentów

Postprzez Michał Szczepanik » 2007-10-17, 18:38

Debata i po debacie :) Jakie są Wasze wrażenia, opinie ??

Jedno jest pewne, na WYBORY trzeba iść, by nie pozwolić by ktoś inny decydował kto przez kolejną kadencję ma rządzić :)
Michał Szczepanik

Postprzez ixtlilto » 2007-10-17, 20:29

Michał Szczepanik napisał(a):Jedno jest pewne, na WYBORY trzeba iść, by nie pozwolić by ktoś inny decydował kto przez kolejną kadencję ma rządzić :)
AMEN!

http://www.21pazdziernika.pl
http://www.glosujbezmeldunku.pl
ixtlilto

Postprzez kuba_guzik » 2007-10-18, 20:19

debata przebiegała w miłej atmosferze co może się wydawać niemożliwe :D może nie było wiele mówione o szczegółach programów poszczególnych partii ale panowie radni pokazali, że siła młodości i fantazja w nich nie zaginęła :wink: na koniec słowa uznania dla pani doktor Kazimierskiej, która zwolniła nas z zajęć żebyśmy mogli brać udział w debacie
kuba_guzik

Postprzez Selene » 2007-10-19, 20:11

Debata zarówno rozpoczęła się, jak i zakończona została optymistycznymi akcentami :) Zgadzam się, ze przebiegała pokojowo, a wręcz ośmielę się powiedzieć, iż odbyła się w przyjaznej atmosferze.

Na wybory na pewno należy się wybrać, w końcu to tylko my decydujemy o dalszym naszym losie.
Selene

Powrót do Organizacji i Zarządzania