UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Nowe zaswiadczenie z US i zał. A

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Nowe zaswiadczenie z US i zał. A

Postprzez Josarian » 2009-10-19, 17:28

Mam pytanie. Moi rodzice prowadza gospodarstwo rolne, ale oprócz tego ojciec pełni funkcje radnego. W momencie jak zmieniły sie przepisy przyniosłem nowe zaswiadczenie z US ale nie wypełniłem załacznika A poniwaz kwota którą bym tam wyliczył była by niezgodna z zaswiadczeniem US. Moi rodzice ubezpieczeni sa w KRUS dlatego nie odprowadzają do ZUS zadnych składek( na zaswiadczeniu wyraznie napisane 0 zł) a w załaczniku wyszłoby ze odprowadzaja 9 procent przychodu. Teraz nie wiem czy mam cos jeszcze doniesć czy już wszystko ok.Jak ktos cos wie to prosze o informacje . Z góry dziękuję.
Josarian

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Pomoc materialna