UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Wezwanie o uzupełnienie, stypendium socjalne.

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Wezwanie o uzupełnienie, stypendium socjalne.

Postprzez rmf » 2013-10-27, 16:24

Cześć, przy składaniu wniosku (dnia 21, z powodu takiego że jestem na drugim roku ten termin był "ostatecznym") okazało się że brakuje mi pewnych dokumentów.
Uzupełnienie większość nie stanowi większych problemów jednak im dalej w las...

To w przypadku ukochanego ZUS okazało się że na uzyskanie tego dokumentu dają sobie 7 dni od złożenia wniosku który wpłynął 23 a z pewnych powodów nie było to możliwe wcześniej.
No i teraz z jednej strony mam 7 dni na uzupełnienie, 7 dni w zusie + opóźnienie i teraz pytanie czy ludzie z komisji mocno trzymają się tego terminu czy przymykają oko jeżeli uzupełnię to do 31.

Drugi problem to jeżeli nawet udało by mi się uzyskać tego 28 dokumenty, a komisja nie dyżuruje tego dnia, to termin jest przesunięty do najbliższego terminu?

No i pytanie ostatnie, złożyłem oświadczenie o korzystaniu ze stancji, jednak umowa została zmieniona (dopisał się współlokator) bez aneksu po prostu długopisem po umowie. W takim wypadku lepiej złożyć nowe ksero umowy czy napisać samemu oświadczenie o korzystaniu ze stancji?
rmf

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Wezwanie o uzupełnienie, stypendium socjalne.

Postprzez Maciek Pietrzak » 2013-10-28, 10:13

Nie składasz ksero umowy, a jedynie oświadczenie, które podpisuje właściciel mieszkania.

Idź do WRSu i dowiedz się, co zrobić w takiej sytuacji. Na forum WRS raczej Ci nie odpowie ;)
Maciek Pietrzak
Emeryt SSPŁ

Postprzez elpi2406 » 2013-10-29, 14:37

a czy Pani przyjmująca wnioski o stypendium socjalne w dziekanacie (wydział baiś, tu przyjmują w dziekanacie a nie wks) może odmówić przyjęcia wniosku z powodu braku jednego dokumentu?
czy nie powinna wydać "wezwania do uzupełnienia braków" i wziąć te dokumenty?
Ostatnio edytowano 2014-03-27, 13:30 przez elpi2406, łącznie edytowano 1 raz
elpi2406

Postprzez Maciek Pietrzak » 2013-10-30, 15:50

Nie ma reguły :)
Maciek Pietrzak
Emeryt SSPŁ

Postprzez Panika » 2013-10-30, 20:40

Nie powinna, właściwie nie może. Ewentualnie powinnać dać swój podpis z datą w miejscu przyjęcie niepełnych dokumentów. Brakujące powinieneś donieść w ciągu 7 dni.
Absolwentka PŁ
Panika

Powrót do Pomoc materialna