UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Rowerem na Politechnikę Łódzką

Wszelkie możliwe pomysły, koncepcje i wizje dotyczące każdego, najdrobniejszego choćby aspektu funkcjonowania naszej Uczelni.

Rowerem na Politechnikę Łódzką

Postprzez MichoP » 2014-02-09, 19:36

Witam,

jeżeli dojeżdżasz na PŁ rowerem, lub jeżeli planujesz dojeżdżać zapraszam na grupę FB: https://www.facebook.com/groups/572118066199610/

Czym ma się zajmować ta grupa? Podobnie jak Masa Krytyczne, ma zwrócić uwagę na grupę osób, której środkiem transportu jest rower. W planach jest prowadzenie wykładów z technik jazdy po mieści, wspólne wyprawy, organizacja Masy Krytycznej pod hasłem "Rowerem na PŁ", oraz dodanie do infrastruktury kampusów udogodnień dla rowerzystów.

Jestem już po rozmowach z administracja PŁ oraz z Samorządem studenckim. Potrzebujemy osób zainteresowanych i chętnych do współpracy.

wszelkie pytania proszę i pomysły proszę umieszczać na grupie, lub za pośrednictwem maila mich.ww.adamus@gmail.com
MichoP

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Rowerem na Politechnikę Łódzką

Postprzez echelon_ » 2014-02-09, 22:00

Masa Krytyczna?

A idźcie denerwować kierowców gdzieś indziej.
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez Ad@m » 2014-02-09, 22:14

Masa krytyczna? Na moich oczach Ci "wojownicy o bezpieczne ulice" celowo potrącali ludzi spieszących się na autobus. Chcecie robić coś takiego teraz? W trakcie remontów? Po co?
Ja jak jest ciepło jeżdżę rowerem na uczelnię i jakoś żyję. A jeżdżę z Janowa, czyli mam ponad 10 kilometrów. Od siebie do Pietryny mam cały czas ścieżkę rowerową na Piłsudskiego. Teraz można odbić w Rydza na Skrzyżowaniu Marszałków i ścieżką dojechać do stawu na Jasieniu i dalej Tymienieckiego przy famułach.
Jadę Kolego przez pół miasta i jadę bezpiecznie, nikt się na mnie nie drze. Po co robić kolejny twór? Żeby zrazić kierowców do rowerzystów?
Jakie znowu udogodnienia na kampusach? Już był taki co chciał ścieżek rowerowych na kampusach (po kiego luja?). Na kampusach jest w miarę bezpiecznie. Jak ktoś przypina rower linką ze sklepu za 2 zł to rower mu zniknie z każdego miejsca. Jak ktoś przypina porządną podkową czy krowim łańcuchem, to żaden złodziej nie będzie się bawić w przecinanie tego.
Ad@m

Postprzez czesia456 » 2014-04-23, 15:10

Mi też akcja się podoba fajna
czesia456

Postprzez Beatka89 » 2014-04-25, 11:57

rowerzyści sami nie uważają i pchają się tam gdzie nie powinni a potem wypadków ma nie być...
Beatka89

Powrót do Pomysły