UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Wjazd od strony Politechniki

Wszelkie możliwe pomysły, koncepcje i wizje dotyczące każdego, najdrobniejszego choćby aspektu funkcjonowania naszej Uczelni.

Wjazd od strony Politechniki

Postprzez Valker » 2013-11-06, 19:03

Witam,

w zasadzie nie wiem do kogo o to napisać, a samorząd pewnie może więcej niż pojedynczy student :D

So: Proponuję napisać do kogo trzeba z prośbą o udostępnienie wjazdu od strony politechniki dla studentów (chodzi o kampus z LODEXem).
Jak wiadomo na skrzyżowaniu Wólczańska-Wróblewskiego zamontowali "tymczasowe" światła przez co korki zarówno na Wólczańskiej jak i Wróblewskiego są niemiłosierne.
Przyjdzie zima to będzie jeszcze gorzej. Dlatego jak już napisałem wyżej wypadało by poprosić o udostępnienie drugiego wjazdu od politechniki (chociaż w godzinach porannych 7-10).

Pozdrawiam,
Michał Sołtysiak
Valker

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Wjazd od strony Politechniki

Postprzez wawrzyniaaklidka » 2013-11-29, 14:02

Jestem za!
wawrzyniaaklidka

Powrót do Pomysły