UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Poszukujemy chętnych do pracy w SSPŁ - komisja Kultury

Wszelkie możliwe pomysły, koncepcje i wizje dotyczące każdego, najdrobniejszego choćby aspektu funkcjonowania naszej Uczelni.

Poszukujemy chętnych do pracy w SSPŁ - komisja Kultury

Postprzez ewa.owczarek92 » 2012-10-13, 17:21

Hej :)

Jeżeli myślałeś kiedyś, żeby sprawdzić się w roli samorządowca, zapraszam serdecznie na zebranie komisji Kultury. Każdy kto jest pełny zapału do pracy, znajdzie u nas miejsce dla siebie.

A co dzieje się w komisji Kultury?

Głównie zajmujemy się organizacją różnych wydarzeń kulturalno - rozrywkowych na naszej uczelni. W zeszłym roku były to miedzy innymi Wybory Miss PŁ, International Students Day albo pełne uroku Ubieranie Drzewek Świątecznych. W nowym roku akademickim, chcemy zrealizować kilka z naszych nowych pomysłów i mam nadzieje ze Wy nam w tym pomożecie.

Jeżeli jesteś pełen pomysłów jak "rozkręcić" naszą uczelnie, albo po prostu pragniesz przeżyć ciekawą przygodę i jesteś chętny do pracy, nie bój się! Przyjdź na zebranie naszej komisji, sprawdź siebie i daj sobie szanse na zdobycie nowych umiejętności.

Zapraszam:
Środa, godz. 18:30
Sala konferencyjna, SDS
ul.Politechniki 3a

Jeżeli w tym czasie masz zajęcia lub po prostu nie możesz przyjść, ale chciałbyś spróbować pracy w samorządzie kontaktuj się ze mną mailowo :)
Avatar użytkownika
ewa.owczarek92
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2012-10-13, 17:08

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron