UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Dyskusja o potrzebach społeczności wydziału

Wszelkie możliwe pomysły, koncepcje i wizje dotyczące każdego, najdrobniejszego choćby aspektu funkcjonowania naszej Uczelni.

Re: Dyskusja o potrzebach społeczności wydziału

Postprzez pawelw141 » 2013-01-12, 21:16

Raczej nie będzie z tego powody strasznie zmartwiony.

Cóż, mamy odmienne zdanie.
To idź na Rektora nie tutaj.

Jeśli dobrze zauważyłem to tytułem tego wątku jest: "Dyskusja o potrzebach społeczności wydziału". Sugerowałoby to, iż jest to miejsce w którym należy zamieszczać takie i podobne sprawy, by mogły zostać rozpatrzone przez przez ogół społeczności studenckiej. Nie uważasz, że gdyby każdy chodził ze swoimi pomysłami do rektora mogłoby się zrobić z tego spore zamieszanie? Wszelkie problemy należy rozwiązywać za pomocą dialektyki i forum jest narzędziem stworzonym właśnie w tym celu!! Dopiero gdy osiągnie się kompromis należy zgłosić pomysł do rozpatrzenia.
(...)Inny pozwoli Ci odrobić kilka laborek

to chyba tylko u Ciebie. Statut przewiduje możliwość odrobienia jednego ćwiczenia co jest oczywiste ze względu na ograniczenia czasowe.
(...)jeszcze inny Cię wywali.

Zrozum że właśnie przed taką sytuacją zamierzam się ustrzec.
pawelw141
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2012-08-06, 21:38

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Re: Dyskusja o potrzebach społeczności wydziału

Postprzez rhcp89 » 2013-01-18, 17:08

Pawelw141

Generalnie studenci radzą sobie z problemem pracy w grupie na laborkach. Nie chodzi tylko o to zeby byc odciazanym przez kolegow ale tez o to by nauczyc sie pracy w grupie. Jak bedziesz inzynierem to wlasnie bedziesz pracowal w grupie.
Prowadzacy na ogol nie maja czasu zeby jeszcze indywidualnie wazyc jakosc pracy studenta na laboratorium/ To nie podstawowka.
To twoj problem ze nie radzisz sobie z kolegami w grupie, ktorym wykazuja sie indolencja.
Dla mnie ten pomysl by wprowadzac jescze jakies prawo zeby laborki byly rozdzielane na poszczegolnych studentow to przedobrzenie jakas biurokracja, niepotrzebna zasada.
Nie taki jest zamysl zeby kazdy student robil za innych cale sprawozdanie, tylko zeby je robili razem.
rhcp89
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2012-11-22, 20:22

Poprzednia strona

Powrót do Pomysły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron