UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Zmiana Przewodniczącego Komisji

Dział poświęcony wszelkim dyskusjom związanym ze studenckimi kołami naukowymi

Zmiana Przewodniczącego Komisji

Postprzez Tomasz Kosmider » 2009-03-05, 11:05

Witam Was,

chciałem poinformować, iż z dniem 23 lutego 2009 r. zrezygnowałem z funkcji Przewodniczącego Komisji ds. Kół Naukowych. Jest to spowodowane nadmiarem obowiązków wynikających z życia osobistego, koniecznością napisania pracy magisterskiej, jak również próbą prowadzenia własnej firmy.
Decyzją Rady Studentów (po mojej uprzedniej rekomendacji) na nową Przewodniczącą wybrana została Magdalena Dubas (III rok na OiZecie), dotychczasowa Wiceprzewodnicząca Komisji. Wierzę, że spełni Wasze oczekiwania pod względem organizacyjnym, kontynuując właściwą drogę rozwoju Rady Kół Naukowych.
Bardzo Wam dziękuję za współpracę, udzieloną pomoc i wskazówki dotyczące formalnego kształtu oraz zasad funkcjonowania Komisji i RKN.

Sposoby kontaktu z Magdą podane są na stronie: http://www.samorzad.p.lodz.pl/sklad_kom ... owych.html

Ze studenckimi pozdrowieniami,
Tomasz Kośmider
Tomasz Kosmider
Rada Studentów

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Studenckie Koła Naukowe