UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Nagroda Prorektora dla najbardziej aktywnego SKN

Dział poświęcony wszelkim dyskusjom związanym ze studenckimi kołami naukowymi

Nagroda Prorektora dla najbardziej aktywnego SKN

Postprzez Tomasz Kosmider » 2008-09-23, 14:34

Działalność członków Kół Naukowych, angażowanie się w realizację przedsięwzięć, propagowanie i rozwijanie wśród studentów Politechniki Łódzkiej idei aktywności naukowej, promowanie współpracy między kołami naukowymi... Są to szczególnie cenne elementy życia studenckiego, które władze uczelni starają się wspierać!

W związku z tym, Prorektor ds. Studenckich, dr hab. inż. Wojciech Wolf, prof. nadzw., podjął inicjatywę, która ma sprzyjać rozwijaniu studenckiego ruchu naukowego. Wprowadził cykliczny konkurs premiujący koło naukowe, które w ciągu roku akademickiego wykaże się największą aktywnością, inicjatywą, działaniami organizacyjnymi oraz osiągnięciami na tle naukowym. Wybrane koło otrzyma wysoką nagrodę pieniężną! Niech będzie to dla Was jeden z argumentów, dla których warto starać się być najlepszym. Mamy jednak nadzieję, iż zachęci Was to również do rozwijania zdrowego współzawodnictwa, a tym samym powiększania dorobku naukowego studentów PŁ.
Szczególnie zachęcamy do:
- organizacji projektów badawczych i konferencji,
- pisania publikacji naukowych,
- organizacji warsztatów i szkoleń, konkursów przedmiotowych, wystaw i występów,
- współpracy między kołami naukowymi (również z innych uczelni) oraz z innymi organizacjami.
Tomasz Kosmider
Rada Studentów
 
Posty: 427
Dołączył(a): 2005-09-26, 23:56
Lokalizacja: Łódź

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Re: Nagroda Prorektora dla najbardziej aktywnego SKN

Postprzez noaidi » 2008-11-26, 20:02

Hej.
Kasa oczywiście to fajna sprawa ;-) Ale warto tez pomyśleć o jakimś wątku metafizycznym :mrgreen: Otóż proponuję by 3 do 5 najbardziej aktywnych kół miało szansę pokazania swojej działalności na szerszym forum. Nie jestem przekonany co do idei 'winner takes it all'. Czesc kaski powinna pójść na materiały promocyjne, typu plakaty oraz organizację corocznej imprezy typu przegląd kół...najciekawszych dzialan...coby każdy student mógł iść i oblukać co moze zyskac zapisujac sie do koła;D Na plakatach oczywiscie graficzna forma sprawozdania z całorocznej zabawy w kole.

No wiecie o co mi chodzi... na bank nie o nudne odczytywanie referatu... ino o wypuszczenie tej energii którą mamy na zewnątrz RKN... większość z nas robi przecież naprawdę niezłe zajawki !

Takie oto spontaniczny pomysł.

Paweł
KN Bud Eko
Obrazek
Cohabitat: "Future is a design issue"
Avatar użytkownika
noaidi
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2007-02-24, 14:05

Re: Nagroda Prorektora dla najbardziej aktywnego SKN

Postprzez Tomasz Kosmider » 2008-11-29, 2:26

W planach działalności Komisji na przyszły rok jest punkt dotyczący uruchomienia corocznych Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich PŁ :)
Tomasz Kosmider
Rada Studentów
 
Posty: 427
Dołączył(a): 2005-09-26, 23:56
Lokalizacja: Łódź


Powrót do Studenckie Koła Naukowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron