UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Mipsa

Dział poświęcony wszelkim dyskusjom związanym ze studenckimi kołami naukowymi

Mipsa

Postprzez lightinside » 2011-09-29, 21:50

Hej orientuje sie ktoś czy mipsa funkcjonuje?? wpadłam na strone i mi sie spodobała i chciałabym tam pójśc ale na ej stronie od dluzszego czasu nie ma oznak bytowania patrzylam tam jeszcze chyba w maju...;)
Pozdrawiam Zuzia
lightinside

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Mipsa

Postprzez crop » 2011-09-30, 11:51

Częściowo działa. O ile wszystko pomyślnie pójdzie to od tego semestru koło będzie bardziej widoczne ;) Napisz do mnie na gg jeżeli masz jakieś pytania odnośnie MIPSY.
Nie spodziewałem się Hiszpańskiej Inkwizycji... teraz żałuje
crop

Re: Mipsa

Postprzez innbyggerihelvete » 2013-04-18, 20:54

Witam

Najprawdopodobniej niedługo zreaktywowane zostanie koło naukowe MIPSA skierowane do studentów z wydziału elektrycznego (rok studiów bez znaczenia). To czy koło będzie funkcjonować zależy głównie od ilości chętnych. Zainteresowanych proszę o kontakt z prowadzącymi pod e-mailem: mipsa@info.p.lodz.pl

www: http://www.eletel.p.lodz.pl/mipsa/

Pozdrawiam
innbyggerihelvete

Powrót do Studenckie Koła Naukowe