UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Architektura i Urbanistyka - magisterskie - kilka pytań

Forum studentów kierunku Architektura i Urbanistyka

Architektura i Urbanistyka - magisterskie - kilka pytań

Postprzez swinx__wawa » 2011-02-10, 20:15

Witam.
Złożyłem właśnie papiery na studia magisterskie w PŁ.
Próbowałem się dopytać i w rekrutacji i w dziekanacie jak będzie wyglądał egzamin, niestety nikt nie potrafi odpowiedzieć mi na pytanie.
Może ktoś z was mnie uratuje :oops: z lekka stres mnie zjada.
Wiem że będzie rysunek,
a jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna ?? ( o co pytają ??)
Czy jest jakiś egzamin z wiedzy ?? ( udostępnione są gdzieś pytania z poprzednich lat ?? )

Będę wdzięczny za szybką odpowiedz.

Pozdrawiam
Swinx
swinx__wawa

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Architektura i Urbanistyka - magisterskie - kilka pytań

Postprzez Leila » 2011-02-10, 23:18

Nie wiem, czy jesteś tego świadom, ale w tym roku na architekturę dzienne II stopień magisterskie rekrutacja przeprowadzana jest po raz pierwszy. NIKT nie wie jakie mogą być pytania czy tematy. Nie wiedzą tego pewnie nawet osoby, które przeprowadzają rekrutację. Stres jak najbardziej uzasadniony ;) Być może conieco wiedza osoby, ktore już rekrutowały się, ale na II stopien wieczorowy, jednak nie sądze, by zaglądały na to forum.
Leila

Postprzez swinx__wawa » 2011-02-11, 16:50

Dziękuję Ci bardzo za informację, mój stresik się nasilił troszkę po tej odpowiedzi, ale cóż raz się żyje dobrze będzie. Pozdrawiam
swinx__wawa

Postprzez CzlowiekRevit » 2011-07-16, 21:54

cześć
Wznowie temat prosze was o jakieś informacje jak wygląda rekrutacja na studia magisterskie. Jak wyglądała ta rozmowa, o co chodzi z tym rysunkiem bo we wczesniejszych wpisach jest cos o egzaminie z rysunku na studia magisterskie. o co pytali na rozmowie luźna gadka czy jakieś konkretne pytania. Potrzebuje jak najwiecej informacji na ten temat.
Pozdrawiam
CzlowiekRevit

Powrót do Architektura i Urbanistyka