UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Rekrutacja na WM po Budownictwie

Tutaj maturzyści i inne osoby zainteresowane studiami na Politechnice Łódzkiej mogą zadawać wszelkie pytania na jej temat

Rekrutacja na WM po Budownictwie

Postprzez kkkrisss » 2014-06-22, 17:05

Cześć
Jestem inżynierem budownictwa na innej uczelni państwowej, teoretycznie patrząc po wymaganiach mógłbym podjąć studia II stopnia na Wydziale Mechanicznym (AiR/MiBM) znacie może kogoś kto miał podobny przypadek i dał radę? Praca w budownictwie jednak kompletnie mnie nie interesuje, ten kierunek okazał się błędem.. Chyba PŁ zezwalając na przyjmowanie absolwentów innych kierunków ma tego świadomość. Za każda wypowiedź dziękuję!!
kkkrisss
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2014-06-22, 16:58

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Re: Rekrutacja na WM po Budownictwie

Postprzez temporary » 2014-06-27, 10:25

Ciężko powiedzieć. Trzeba porozmawiać z dziekanem, ale najpierw musisz przejść przez zacne grono naszych Pań z dziekanatu. Nie pomogę Ci zbytnio, ale powiem tak lepiej zastanów się czy chcesz studiować na naszym wydziale :) MiBM i Energetyka to dwa najcięższe kierunki na tym wydziale, tak mówią nasi profesorowie. Nie wiem jak jesteś ogarnięty z mechanicznych przedmiotów, ale jeśli nie miałem mechaniki płynów, podstaw konstrukcji maszyn, teoria mechanizmów itd to będzie Ci naprawdę bardzo ciężko wszystko ogarniać od początku.
temporary
 
Posty: 59
Dołączył(a): 2012-05-28, 13:28


Powrót do Rekrutacja na Politechnikę Łódzką

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron