UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

problem z wnioskiem

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

problem z wnioskiem

Postprzez t_ommi » 2009-06-29, 17:34

mam pytanko czy istnieje jakaś możliwość żeby złożyć podanie o stypendium socjalne na wydziale mechanicznym do jutra czyli do 30 czerwca. niestety przez gapiostwo i małe zamieszanie z urzędem gminy nie zdążyłem na ostatnie zebranie komisji zajmującej się przyjmowaniem wniosków o stypendium, a o ile dobrze przeczytałem na mechanicznym już nie oddaje się ich do dziekanatu tylko właśnie do komisji.
t_ommi

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: problem z wnioskiem

Postprzez Ewa Trzeciak » 2009-06-29, 19:35

Jeśli nie zdązyłeś, to zanieś to podanie do dziekanatu i wyjaśnij, iż jutro już komisja nie dyżuruje, a zależy Ci na terminowym zostawieniu dokumentów :)
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Powrót do Pomoc materialna