UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

pomoc stypedium socjalne

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

pomoc stypedium socjalne

Postprzez aniasz21 » 2008-12-16, 21:16

Witam mam pytanko od przyszlego roku zaczynam studia i chcialabym sie starac o stypendium socjalne mam kilka pytan i bardzo prosze o pomoc
1.jestem zameldowana u rodzicow jednak z nimi nie mieszkam,wraz z mężem mieszkam u jego rodzicow(mamy 1 dziecko)
czy musze sie wymeldowac ze stalego zameldowania,i zameldowac sie na pobyt czasowy u babci(bo tak zamiezam zrobic wkotce3 gdyz tu mamy malutki pokoik i ledwo sie ze wszystkim miescimy)czy musi byc koniecznie podane stale zameldowanie czy tez czasowe ,a moze powiennam sie zameldowac u babci od razy na staly pobyt jak bedzie lepiej bardzo prosze o pomoc
aniasz21

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: pomoc stypedium socjalne

Postprzez Arek Pawlak » 2008-12-16, 23:39

W przypadku podania o stypendium socjalne nie ma znaczenia, gdzie i jak(czasowo czy na stałe) jesteś zameldowana. Nie jest to brane pod uwagę.
Odwoławcza Komisja Stypendialna
Arek Pawlak

Powrót do Pomoc materialna