UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

stypendium socjalne [załącznik c]

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

stypendium socjalne [załącznik c]

Postprzez davidos89 » 2008-11-24, 18:42

Witam. Mam taki problem, złożyłem podanie i wszystkie te papierki do dziekanatu o przyznanie stypendium socjalnego, w decyzji, którą napisali mi w portalu studenta, było: " Brak załącznika c"
Moje pytanie brzmi jak dołączyć ten załącznik teraz, włożyć normalnie w koperte i wrzucić do PSD czy jeszcze coś dołączyć ??

Drugie pytanie dotyczy nr konta, nie miałem go wcześniej wiec nie wpisałem do podania, trzeba było składać podania, ponieważ kończył sie termin, a zakładanie konta bankowego było w toku. jak mam teraz to załatwić ?? z góry dzięki za pomoc.
davidos89

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: stypendium socjalne [załącznik c]

Postprzez junior » 2008-11-24, 18:47

co do załącznika C musisz donieść do psd albo do pani
Jadwigi Dobińskiej w dziekanacie. 2 numeru konta nie wpisuje się do podania o stypendium socjalne a zgłasza w kwesturze poprzez wypełnienie stosownego druku.
Tomasz Węgrewicz
junior
WRS EEIiA

Powrót do Pomoc materialna