UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

bardzo biedny ten nasz samorzad

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

bardzo biedny ten nasz samorzad

Postprzez glutek » 2008-10-27, 23:05

Ciekawe jak to jest, że wszyscy członkowie samorządu bez wyjątku załapali się na darmowe ubezpieczenie, przecież dochód nie może przekraczac 309 zł, a doskonale wiem, że 70% członków samorządu pracuje. Czyżby wszyscy pracowali jako wolontariusze, że nie wykazują dochodu?
glutek

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: bardzo biedny ten nasz samorzad

Postprzez Leila » 2008-10-27, 23:21

mozliwe ze samorzad ma wykupione inne ubezpieczenie (eurostudent czy cos takiego), ktore, jak slyszalam, mozna zalatwic wlasnie u samorzadu.
Leila

Postprzez junior » 2008-10-27, 23:51

Ciekawe jak to jest, że wszyscy członkowie samorządu bez wyjątku załapali się na darmowe ubezpieczenie

Nie zauważyłem na tej liście swojego nazwiska, ani wielu innych członków samorządu.

Tomasz Węgrewicz
Komisja Rewizyjna SSPŁ
Tomasz Węgrewicz
junior
WRS EEIiA

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-10-28, 0:12

glutek napisał(a):Ciekawe jak to jest, że wszyscy członkowie samorządu bez wyjątku załapali się na darmowe ubezpieczenie
Siebie też nie widzę:(
Jaromir Chartliński
Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej
emeryt
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ
Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez evil » 2008-10-28, 13:11

glutek napisał(a):Ciekawe jak to jest, że wszyscy członkowie samorządu bez wyjątku załapali się na darmowe ubezpieczenie, przecież dochód nie może przekraczac 309 zł, a doskonale wiem, że 70% członków samorządu pracuje. Czyżby wszyscy pracowali jako wolontariusze, że nie wykazują dochodu?

Regulamin promocji Zwolnienie z opłaty za ubezpieczenie stanowi:
Studenci znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, których dochód na osobę w rodzinie netto nie przekracza 309 zł, mogą ubiegać się o zwolnienie z opłaty za ubezpieczenie.

Dalej:
Liczba osób, która może zostać zwolniona jest ograniczona. W związku z tym Komisja ds. Pomocy Materialnej Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej zastrzega sobie prawo zmiany kwoty dotyczącej dochodu na osobę w rodzinie.

Najprawdopodobniej zgłosiło się mniej chętnych, więc zmieniono owy prog 309 zł netto na osobę w rodzinie. Oczywiście skorzystali z tego Ci, ktorzy o tym wiedzieli.
T.W.A.
Oto, jak student odbierał z dziekanatu świadectwo maturalne w asyście policji:
--> http://tinyurl.com/52ceqe
evil

Postprzez szpicel » 2008-10-28, 21:54

Błagam...

Ja sprawy od środka nie znam, ale mam wrażenie , ze i Wy nie wiecie dokłądnie tylko wyciagacie wnioski nie znając sprawy...

Skoro Was tak to razi, to przejdźcie się do samorządu i zainteresujcie się tym jak to wygląda a nie rzucajcie fałszywych podejrzeń dookoła ...

Ulżyło Wam jakoś jak się uzewnętrzniliście tutaj w ten sposób?

To tyle... taka moja opinia (jak czegoś nie zrozumiałam, lub kogoś obraziłam to przepraszam)
"THE FUTURE BELONGS TO THOSE WHO BELIEVE IN THE BEAUTY OF THEIR DREAMS"
szpicel

Powrót do Pomoc materialna