UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

stypendia socjalne - już są?

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

stypendia socjalne - już są?

Postprzez Nebula » 2008-02-20, 0:32

jeśli mi w webdziekanacie nic nie pisze o wypłatach tzn że nie dostałam? :(
Nebula

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: stypendia socjalne - już są?

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-02-20, 17:10

Jeżeli spełniłaś warunki określone w Regulaminie przyznawania stypendiów to dostałaś, bo innej możliwości nie ma...
Jaromir Chartliński
Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej
emeryt
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ
Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez garfield » 2008-02-20, 17:26

no tak, ale decyzję na papierku też juz można odebrać? bo jak ostatnio pytałam, to powiedzieli mi w dziekanacie, że dopiero na poczatku marca cos będzie wiadomo
garfield

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-02-20, 18:14

garfield napisał(a):no tak, ale decyzję na papierku też juz można odebrać? bo jak ostatnio pytałam, to powiedzieli mi w dziekanacie, że dopiero na poczatku marca cos będzie wiadomo
No to skoro Ci w dziekanacie Twoim tak powiedzieli to pewnie tak jest :)
Jaromir Chartliński
emeryt

Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez momus » 2008-02-21, 1:44

Tzn. jak ja dzwoniłem to mi też tak powiedziano, ale np. na stronie mojego wydziału pojawiła się lista z numerami alb. osób którym przyznano. Z papierkowymi decyzjami może czekają aż rozpatrzą wszystkie podania, bo lista dostępna na stronie mojego wydziału obejmuje jak na razie tylko te osoby co złożyły podanie do 15 listopada), reszta nadal nie wie.
Kiedy jesteśmy Świadomi, nagle możemy dostrzec, gdzie jesteśmy - możemy zobaczyć to, co widzimy; usłyszeć to, co słyszymy; dotknąć tego, czego dotykamy i poczuć to, co czujemy...
momus

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-02-21, 3:53

momus napisał(a):Tzn. jak ja dzwoniłem to mi też tak powiedziano, ale np. na stronie mojego wydziału pojawiła się lista z numerami alb. osób którym przyznano. Z papierkowymi decyzjami może czekają aż rozpatrzą wszystkie podania, bo lista dostępna na stronie mojego wydziału obejmuje jak na razie tylko te osoby co złożyły podanie do 15 listopada), reszta nadal nie wie.
Było trzymać się terminów :)
Jaromir Chartliński
emeryt

Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez momus » 2008-03-02, 18:58

Hehe, no ja się trzymałem i jestem na tej liście :P , to inni mają problem że ich tam jeszcze nie ma, a decyzje też już sobie odebrałem i tylko czekam już na kasiorkę na koncie :lol:
Kiedy jesteśmy Świadomi, nagle możemy dostrzec, gdzie jesteśmy - możemy zobaczyć to, co widzimy; usłyszeć to, co słyszymy; dotknąć tego, czego dotykamy i poczuć to, co czujemy...
momus

Powrót do Pomoc materialna