UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Informacja o Stypendium w portalu-studenta

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Informacja o Stypendium w portalu-studenta

Postprzez maciekkk » 2008-02-06, 13:28

Jestem studentem pierwszego roku na Politechnice Łódzkiej na wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki. W terminie, który był wyznaczony na złożenie podania o stypendium socjalne i mieszkaniowe złożyłem podanie z kompletem dokumentów. Jednak w https://portal-studenta.wee.p.lodz.pl/ w zakładce Podania/Decyzje jest napisane "Brak złożonych podań". W związku z tym mam czekać aż się to samo wyjaśni/pojawi, czy mam iść do dziekanatu, czy gdzieś??
maciekkk

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Informacja o Stypendium w portalu-studenta

Postprzez badzio » 2008-02-06, 14:41

Webdziekanat to tylko system informatyczny - moga byc w nim bledy.
Masz do wyboru:
1) Czekac az sie to samo wyjasni - moze sie doczekasz, moze nie.
2) Isc do dziekanatu i sprobowac przyspieszyc wyjasnianie (ew sprawic zeby sprawa w ogole byla wyjasniona).
A co powinienes zrobic to juz pytanie nie do nas, nie mamy pojecia jak bardzo zalezy Ci na stypendium.
"Pan Bog pomaga tym, ktorzy potrafia pomoc sobie sami" - T. Jefferson
Obrazek
badzio

Re: Informacja o Stypendium w portalu-studenta

Postprzez junior » 2008-02-06, 14:49

stypendia socjalne są w trakcie liczenia (na chwilę obecną zostało jeszcze kilka wniosków), i może to jeszcze chwilę potrwać ze względu na bardzo dużą ilość podań błędnie wypełnionych oraz bez wymaganych załączników. A decyzje zostaną wystawione na koniec hurtem.
Tomasz Węgrewicz
junior
WRS EEIiA

Powrót do Pomoc materialna