UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

progi stypendialne na wydzialach

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Postprzez andi » 2004-06-09, 22:08

czyli odnośnie ftimsu to jeszcze nic pewnego jak to będzie liczone
pewnie dopiero we wrześniu będzie wiadomo co i jak jak średnia wszystkich studentów zostaną policzone (tzn tych co oddali indexy do 30 czerwca)
lyrical kung-fu
andi

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez badzio » 2004-06-17, 14:48

dotyczy wydzialu FTIiMS
komunikat dotyczacy stypendium za wyniki w nauce w semestrze zimowym roku akademickiego 2004/2005

Od semestru zimowego r.ak. 2004/05 stypendia naukowe będą wypłacane przez Wydziały, a nie jak dotychczas przez Rektora. Wydział FTIMS dostał na cele stypendialne na 3 m-ce (październik, listopad, grudzień 2004r.) kwotę 81 093 zł, przy czym np. w roku ubiegłym na 1 m-c wypłacane były stypendia za kwotę 135 050 zł-luty 2004r.

W związku z tym Wydziałowa Komisja Stypendialna podjęła decyzję o przyjęciu następującego sposobu przyznawania stypendium naukowego w sem. zimowym 2004/05:

Zostanie przeprowadzony konkurs średnich.

120 osób z Wydziału FTIMS PŁ aplikuje do jednakowego stypendium, przy czym:

1. W konkursie uczestniczą studenci, którzy uzyskali pełną rejestrację na dzień 30.06.2004r.-data złożenia indeksów w dziekanacie (29.06.2004r. - data ostatniego wpisu).
2. Ilość studentów z poszczególnych kierunków i lat zależy od procentowego ich udziału w ogólnej liczbie studentów, wyznaczonej wg. pkt. 1. (Załącznik 1)
3. Stypendia po roku I i II będą wypłacone na podstawie średniej ważonej, po roku III i IV na podstawie średniej arytmetycznej.
4. W przypadku takich samych średnich po semestrze, jako kolejne kryterium będzie brana średnia za studia.
5. Najniższa średnia - 3,70.
6. Osoby, które będą otrzymywały stypendium zostaną wyłonione wg algorytmu (Załącznik 1)

Wysokość stypendiów zostanie ogłoszona do września 2004r.

dokladniejsze info na
http://www.ftims.p.lodz.pl/html_files/komunikat_socjal.html#nauka
"Pan Bog pomaga tym, ktorzy potrafia pomoc sobie sami" - T. Jefferson
Obrazek
badzio

Postprzez Kati » 2005-01-30, 14:19

ja do zeszłego semestru miała m stypendium, jednak teraz osiagniecie sredniej 4,8 graniczy dla mnie z cudem.To zmusiło mnie do zrywania sie z zajęc na rzecz dorabiania sobie na czarno.Niestety mieć 300zł miesiecznie a nie mieć to dla mnie ogromna róznica.Jeszcze wyciagnąć średnią 4,5 może by mi sie udało ale 4.8 czystyobłed. A co do pieniedzy na naszym wydziale....powiem wam ze są bo przed końcem roku pani od spraw administracyjnych musiała wydać określoną kwotę, na nowe faksy, telefony i drukarki do sekretariatów- informacja ta jest sprawdzona, bo sama rozmawiałam z tą panią.wiec jak mogą być pieniądze dla studentów????również chore jest to ze jak sie chce studiowac 2 kierunek równocześnie na PŁ ale też na studiach dziennych trzeba za to płacić, więc gdzie logika??????

pozdrawiam
Kati

Poprzednia strona

Powrót do Pomoc materialna