UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Dodatkowe praktyki do stypendium rektora

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Dodatkowe praktyki do stypendium rektora

Postprzez Hawlett » 2014-04-27, 23:00

Jak powinny być udokumentowane dodatkowe praktyki uwzględniane przy stypendium rektora? Muszą przejść całą drogę formalną jak praktyki zaliczające na studia?
Tzn. pracodawca musi wypełniać te wszystkie papierki, trzeba robić sprawozdanie etc. czy wystarczy jeśli dam KS samo zaświadczenie/referencje?
Avatar użytkownika
Hawlett
 
Posty: 174
Dołączył(a): 2011-05-07, 20:28

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Re: Dodatkowe praktyki do stypendium rektora

Postprzez ol_i » 2014-04-28, 16:26

W celu potwierdzenia dodatkowych praktyk musisz wypełnić odpowiedni załącznik dostępny pod tym adresem: http://www.p.lodz.pl/studenci,item3133, ... index.html
Oczywiście w porozumieniu z przedstawicielami firmy w której je odbyłeś/łaś. Następnie udajesz się do Biura Karier ( budynek stołówki PŁ, obok 1DS-u). W regulaminie masz uwzględnione terminy, w których Komisja rozpatruje wnioski, ale równie dobrze Pani w Biurze Karier może Ci od ręki wystawić potrzebne potwierdzenie. Potem przy składaniu wniosku o stypendium rektora musisz dołączyć to potwierdzenie oraz oryginał załącznika.
Cooltularny chochlik
Avatar użytkownika
ol_i
 
Posty: 56
Dołączył(a): 2009-09-27, 19:00
Lokalizacja: Piotrków/Łódź/VII Dom Studenta


Powrót do Pomoc materialna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron