UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

SR 1 semestr II stopień.

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

SR 1 semestr II stopień.

Postprzez Ad@m » 2014-03-15, 13:56

Hej, powiedzcie jak to jest z osiągnięciami do tego stypendium.
Z tego co mi się wydawało osiągnięcia, tak samo jak średnia, liczone są z ostatniego roku, czyli w naszym przypadku za semestr dyplomowy. Biuro Karier natomiast mówi iż do SR brane są pod uwagę osiągnięcia uzyskane od 28.02.2013 do obrony.
Jak to w końcu jest?
Ad@m

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: SR 1 semestr II stopień.

Postprzez dreamGlRL » 2014-03-15, 15:16

Tego chyba nie wie nikt.
W moim przypadku wzięto pod uwagę także praktyki dodatkowe, które odbyłam w wakacje między 1 a 2 semestrem studiów magisterskich. Składając wniosek o stypendium na semestr 3 dowiedziałam się, że punkty za praktyki zostały wówczas naliczone niesłusznie. Będę musiała oddać te pieniądze?
dreamGlRL

Postprzez ol_i » 2014-03-16, 12:52

W chwili gdy ja składałam wniosek, czyli w zeszłym roku, to osiągnięcia wg Pani z dziekanatu liczyły się jedynie z okresu ostatniego roku studiów. Wg regulaminu ostatni rok studiów to jest w tej sytuacji 7 semestr, czyli osiągnięcia liczone są jedynie z przedziału trwania tego semestru (od jego początku do końca sesji). Te same reguły obowiązują potem na 2 semestrze. Dopiero na 3 jest inaczej. Takie reguły obowiązywały na chemicznym, może na innych wydziałach było inaczej.
Cooltularny chochlik
ol_i

Postprzez Ad@m » 2014-03-16, 13:21

Tyle to ja wiem. Pani Jadzia też tak twierdzi, ale dziwne jest to że BK utrzymuje że dokładnie od 28 lutego zeszłego roku.
Fajnie byłoby znać opinię kogoś z komisji.
Ad@m

Postprzez ol_i » 2014-03-17, 0:17

Wiesz, przy mnie i innych zainteresowanych, dzwoniła, do osoby, która zajmuje się stypendiami...Pani hm bodajże Ani czy jak ona tam miała, która też jej jednoznacznie powiedziała, że w naszym przypadku osiągnięcia liczone są tylko z tego okresu kiedy trwał nasz ostatni rok na inżynierce, czyli tylko i wyłącznie osiągnięcia które miały miejsce w trakcie naszego siódmego semestru. W sumie teraz w sytuacji gdy jest taka sama liczba punktów, a stypendiów jest mniej, to dostają wszyscy, jeśli się odwołają od decyzji.
Cooltularny chochlik
ol_i

Powrót do Pomoc materialna