UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Weryfikacja osiągnięć do stypendium rektora

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Weryfikacja osiągnięć do stypendium rektora

Postprzez wiktoafu92 » 2014-02-13, 14:54

Witam,

czy starając się o stypendium rektora w semestrze letnim, muszę przedstawiać jeszcze raz dokumenty potwierdzające moje osiągnięcia, które zostały zaakceptowane i dotyczyły poprzedniego (zimowego) semestru tego roku?

Dla jasności mam na myśli osiągnięcia z poprzedniego, tj. 2012/2013 roku akademickiego.

Dzięki!
wiktoafu92

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Weryfikacja osiągnięć do stypendium rektora

Postprzez dreamGlRL » 2014-02-13, 15:23

Podbijam pytanie - konkretnie chodzi mi o dokument potwierdzający odbycie dodatkowych praktyk. Logika sugeruje, że skoro dokument spoczywa w mojej teczce w Dziekanacie, to dostarczenie kolejnego - identycznego - mija się z celem. Wiem jednak, że logika nie jest głównym prawem panującym w Dziekanacie, a załatwienie kolejnego egzemplarza rzeczonego dokumentu może trochę potrwać, chociażby ze względu na pracę Poczty Polskiej :)
dreamGlRL

Postprzez Ad@m » 2014-02-13, 15:46

Naturalnie że nie trzeba nic donosić. Mało tego, jest to zapisane w RPM. Wypełnia się jedynie oświadczenie iż dokumenty poświadczające osiągnięcia były załączone do wniosku za poprzedni semestr. To się chyba nawet generuje razem z wnioskiem.
Ad@m

Postprzez dreamGlRL » 2014-02-13, 21:37

Ad@m, dziękuję bardzo za odpowiedź!
dreamGlRL

Powrót do Pomoc materialna