UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Socjalne-pomocy!!!

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Socjalne-pomocy!!!

Postprzez smerfetka93 » 2013-12-16, 21:11

złożyłam podanie o stypendium juz dość dawnno. Zostalo rozpatrzone, dostałam decyzje i numer juz zaniesiony do kwestury.
Dodam ze jestem z wydziału budownictwa, architektury i inżynierii środowiska. Dostane teraz kase pierwszy raz. I nie mam pojecia kiedy ta kasa wpłynie na konto, z tego co sie orientowałam to inne wydziały już maja. A kasa jest naprawde potrzebna. :cry:
smerfetka93

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Socjalne-pomocy!!!

Postprzez Ad@m » 2013-12-16, 22:07

Dzisiaj były zrobione wszystkie przelewy. Zależnie od banku i jego polityki księgowania kasa dochodzi w różnych porach i dniach. Najpóźniej jutro w okolicy południa powinna być na Twoim koncie.
Ad@m

Powrót do Pomoc materialna