UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Stypendium Rektora - odwołanie

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Stypendium Rektora - odwołanie

Postprzez dreamGlRL » 2013-11-25, 17:06

Witam,
Chcę złożyć wniosek do Odwoławczej Komisji Stypendialnej. W związku z tym mam dwa pytania:
1. Pani z Dziekanatu powiedziała, że wniosek należy pobrać ze strony Samorządu. Czy chodzi o wzór 6S? Co prawda są tam rubryki dotyczące stypendium socjalnego, ale wzoru dedykowanego stricte stypendium rektora nie znalazłam.
2. Mam udać się po opinię do przewodniczącej Komisji, p. Heleny Bogusz. Pani z Dziekanatu powiedziała, że terminy i godziny dyżurów znajdę na stronie SSPŁ, natomiast ja znalazłam tylko informację: "Terminy dyżurów poszczególnych komisji w roku akademickim 2013/14 zostaną podane w pierwszym tygodnia października". Gdzie jeszcze mogę szukać wiadomości na ten temat? Czy po prostu wystosować e-maila do tej osoby?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
dreamGlRL

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Pomoc materialna