Strona 1 z 1

Komisja ds. Weryfikacji Osiągnięć Szkoleniowych

PostNapisane: 2012-10-06, 15:09
przez anna_b
Chcąc wykazać dodatkowe osiągnięcia we wniosku o stypendium rektora, które z nich musi zweryfikować Komisja ds. Weryfikacji Osiągnięć Szkoleniowych?

Pewne informacje znajdują się w załączniku do Regulaminu Pomocy Materialnej Studentom Politechniki Łódzkiej w roku akademickim 2012/13 z dnia 22.06.2012 r., lecz są one sprzeczne. W katalogu osiągnięć jest napisane w przypisie do osiągnięć IV.6 ("Ukończone kursy, szkolenia lub stae potwierdzone certyfikatem badz dyplomem ściśle związane ze studiowanym kierunkiem studiów"), że właśnie te musi nam potwierdzić Komisja. Ale już pod koniec tego dokumentu czytamy "osiagniecia wykazane w osiagnieciach naukowych i artystycznych IV.5 powinny zostac zweryfikowane przez Komisje ds. Weryfikacji Osiągnięć Szkoleniowych (KWOSz), działajaca przy Biurze Karier PŁ.", co odnosi się do dodatkowych praktyk krajowych.

Ktoś zna poprawną wersję? :)

Rozumiem, że z tymi osiągnięciami mamy zgłosić się do Biura Karier. Terminy są znane, ale w jakich godzinach?

Re: Komisja ds. Weryfikacji Osiągnięć Szkoleniowych

PostNapisane: 2012-10-06, 15:49
przez Panika
Też jestem ciekawa...co ma jakaś komisja szkoleniowa np. do plakatów na konferencji krajowej/międzynarodowej czy praktyk dodatkowych? Co to są te osiągniecia szkoleniowe? Dlaczego nikt tego nie sprecyzował?
Dlaczego zakładka stypendia na stronie samorządu nie jest zaktualizowana? Jak zwykle jest tylko jeden wielki chaos i nikt nie potrafi udzielić KOMPETENTNEJ odpowiedzi?

Re: Komisja ds. Weryfikacji Osiągnięć Szkoleniowych

PostNapisane: 2012-10-06, 16:19
przez Ad@m
Wystąpienia na konferencjach udokumentowujesz kserem książki abstraktów. Załączasz ksero pierwszej strony, programu i abstraktu.
Staże, praktyki i szkolenia musi potwierdzić BK. Jest nawet specjalny druczek do tego.

Re: Komisja ds. Weryfikacji Osiągnięć Szkoleniowych

PostNapisane: 2014-10-14, 12:26
przez kce
Ktoś się orientuje w jakich godzinach działa ta komisja?