UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Fundusz Grantów Badawczych

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Fundusz Grantów Badawczych

Postprzez kombinatorium » 2011-12-09, 14:40

Fundusz Grantów Badawczych

I nagroda: 4500 zł
II nagroda: 3000 złZdobądź środki na: prace badawcze, prototyp, badanie poziomu wynalazczości lub inne działania związane z nauką!

Fundusz Grantów Badawczych to pula środków finansowych przeznaczona dla najlepszych grup badawczych. Wspólna inicjatywa INVESTIN i Intel Corporation wspiera akademickie działania naukowe. Grant to nie tylko szansa na zrealizowanie prac badawczych czy budowę prototypu wynalazku. To przede wszystkim okazja nawiązania wartościowych znajomości – poznania ludzi, którzy od lat zajmują się badaniami i inwestowaniem w nowe technologie. Jak w każdej branży, tak i w środowisku naukowym to przede wszystkim ludzie decydują o tym, co ma szansę na zaistnienie i sukces.


Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie http://lodz.kombinatorium.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=873&Itemid=410&lang=pl
Obrazek
kombinatorium
 
Posty: 18
Dołączył(a): 2011-10-13, 12:04

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Pomoc materialna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron