UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

odwołanie od decyzji komisji stypendialnej

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

odwołanie od decyzji komisji stypendialnej

Postprzez sh2dov » 2011-11-29, 13:22

hello, dziś odebrałem decyzje w/s socjalki i zauważyłem, że nie naliczono mi zwiększenia za to, że mieszkam w DS. Jak ma wyglądać takie pismo? Jaka ma być treść?
Dodam, że podczas składania wniosku miałem napisane oświadczenie dot. zwiększenia.
60% mlodziezy jest szczesliwa, pozostale 40 nie ma pieniedzy na narkotyki.
sh2dov

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: odwołanie od decyzji komisji stypendialnej

Postprzez momus » 2011-11-29, 15:41

sh2dov napisał(a):hello, dziś odebrałem decyzje w/s socjalki i zauważyłem, że nie naliczono mi zwiększenia za to, że mieszkam w DS. Jak ma wyglądać takie pismo? Jaka ma być treść?
Dodam, że podczas składania wniosku miałem napisane oświadczenie dot. zwiększenia.

W której wersji miałeś to oświadczenie, wiem, że jak ja składałem papiery to musiałem donosić to zaświadczenie jeszcze raz, bo się druk zmienił. Na ostatecznym jest miejsce na stempelek kierownika DS.

Na stronie samorządu jest druk do odwoławczej komisji.
Kiedy jesteśmy Świadomi, nagle możemy dostrzec, gdzie jesteśmy - możemy zobaczyć to, co widzimy; usłyszeć to, co słyszymy; dotknąć tego, czego dotykamy i poczuć to, co czujemy...
momus

Re: odwołanie od decyzji komisji stypendialnej

Postprzez sh2dov » 2011-11-29, 16:52

sprawa wyjaśniona u pani Jadzi, jest ok, tylko nie wie dlaczego nie ma tego na pierwotnej decyzji, decyzja poprawiona do odbioru w przyszłym tyg.
60% mlodziezy jest szczesliwa, pozostale 40 nie ma pieniedzy na narkotyki.
sh2dov

Powrót do Pomoc materialna