UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

zaświadczenie o dochodach

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

zaświadczenie o dochodach

Postprzez dddalia » 2011-11-09, 18:48

Do stypendium socjalnego potrzebne jest zaświadczenie z US o wysokości dochodów. Od tego roku podatnicy nie uzyskujący dochodów mogą dostarczać własne oświadczenie o nieuzyskiwaniu dochodów. Znalazłam zaświadczenie na stronie samorządu, wszystko ok, tylko potrzebna jest na nim pieczęć urzędowa. Czyli mam pofatygować się do US żeby podbili mi moje zaświadczenie (czekać około 2 tyg. aż oni to sprawdzą i potwierdzą)?
Inne zaświadczenia nie są przyjmowane, inaczej napisałabym je sama, bez pieczątek;)

Z góry dzięki za odpowiedź!;]
dddalia

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: zaświadczenie o dochodach

Postprzez AlyV » 2011-11-10, 10:49

Pójdziesz do US i oni i tak dadzą Ci swoje druki. Ten termin 2 tygodni jest do nagięcia, potrafią wydać dokument "od ręki", miałem tak w przypadku pobierania kwitka o dochodach przy ubieganiu się o akademik. Powiedz że potrzebujesz szybko bo do stypendium i czy da się zrobić to szybciej. Ja usłyszałem że dwa dni, ostatecznie zrobiła to na miejscu.
Powodzenia w boju w US! :P
AlyV

Postprzez ssolik » 2013-11-28, 13:45

Teraz do stypendium wystarczy smao oswiadczenie, w innym przypadku jest to nie zgodne z prawem..
ssolik

Postprzez ttamarajasik » 2013-11-30, 21:30

Niestety czasem urzednicy mowia ze chca zaswiadcznie. Jest to bezprawne.
ttamarajasik

Powrót do Pomoc materialna