UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Składanie dokumentów

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Składanie dokumentów

Postprzez Adams » 2011-10-25, 18:13

Niektóre panie które przyjmują dokumenty są delikatnie mówiąc nieuprzejme i mało pomocne, a mam porównanie np z innymi uczelniami.. ale już mniejsza z tym, otóż mam pytanie, podczas składania wniosku poproszono mnie o podanie numeru rejestracyjnego z WEB DZIEKANATU (inne osoby były pytane tylko o to czy rejestracja była pełna). Co to jest za numer? Mi na adres mailowy wysłano hasło które pozwala mi się zalogować na moje konto, w login wpisuje swój numer PESEL, nie mam pojęcia o żadnym innym numerze... Czy naprawde nie będę mógł złożyć wniosku jeśli takowego numeru nie podam?
Adams

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Składanie dokumentów

Postprzez pusiuX » 2011-10-25, 19:13

hm, jeśli jesteś z elektrycznego, to może chodzić o brak kodu kreskowego na podaniu..
pusiuX

Re: Składanie dokumentów

Postprzez Adams » 2011-10-25, 19:22

Przepraszam, powinienem napisać, jestem z Wydziału Budownictwa, Architektury i Inż. Środowiska. I raczej nie chodzi o żaden kod kreskowy. Jakiś numer rejestracyjny..
Adams

Powrót do Pomoc materialna