UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Zwiekszenie stypendium socjalnego

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Zwiekszenie stypendium socjalnego

Postprzez pusiuX » 2011-10-24, 16:44

na stronie weeia pojawiła sie informacja:

Studenci ubiegający się o przyznanie zwiększenia stypendium socjalnego z tytułu zamieszkiwania w Domu Studenckim lub innym obiekcie, zobowiązani są do złożenia oświadczenia zdefiniowanego w rozdziale II, pkt. 2 Regulaminu Pomocy Materialnej Studentom PŁ w roku akademickim 2011/12.

brzmi on.

2. Student studiów stacjonarnych znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej może otrzymać
stypendium socjalne w zwiększonej wysokości z tytułu zamieszkania w domu studenckim lub
obiekcie innym niż dom studencki, jeżeli codzienny dojazd z miejsca stałego zamieszkania do
uczelni uniemożliwiałby lub w znacznym stopniu utrudniał studiowanie (student składa
odpowiednie oświadczenie, w którym opisuje spełnienie ww. warunków). Ww. student może
otrzymać stypendium socjalne w zwiększonej wysokości również tytułu zamieszkania z
niepracującym małżonkiem lub dzieckiem studenta w domu studenckim lub obiekcie innym ni
ż dom studencki

musi to wyc jakis specjalny dokument? czy uzasadnienie na podaniu wystarczy?
pusiuX

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Zwiekszenie stypendium socjalnego

Postprzez sh2dov » 2011-10-24, 18:03

dołączam się do pytania
edit.: Jak mam wypełnić to podanie (chodzi mi o treść pod napisem podanie)
Ostatnio edytowano 2011-10-24, 19:37 przez sh2dov, łącznie edytowano 1 raz
60% mlodziezy jest szczesliwa, pozostale 40 nie ma pieniedzy na narkotyki.
sh2dov

Postprzez margolciaaaaa » 2011-10-24, 18:47

również dołączam się do pytania
co ma być ujęte w oświadczeniu zdefiniowanym?
"Jeśli czegoś bardzo pragniesz to cały wszechświat działa potajemnie abyś mógł to osiągnąć"
margolciaaaaa

Postprzez sio » 2011-10-24, 20:08

Oświadczenie
Oświadczam, że mój adres zamieszkania to... i jest to miejscowość oddalona o 80 km od Łodzi. W związku z utrudnieniami związanymi z codziennymi dojazdami z miejsca zamieszkania na uczelnię wynajmuję mieszkanie/pokój w Łodzi.

Dziś w dziekanacie dowiedziałem się, że umowa najmu jest koniczna by otrzymac stypendium, a na forum wcześniej ktoś napisał, że nie musi być umowy.
sio

Powrót do Pomoc materialna