UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Wypełnienie wniosków

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Wypełnienie wniosków

Postprzez dickens1 » 2011-10-22, 20:24

Witam

Mam problem z wypełnieniem wniosku o stypendium...
Jak wypełnić wniosek, jeśli moi rodzice rozliczają się razem z US, i na zaświadczeniu widnieje ich łączny dochód? Co mam wtedy wpisać we wniosku przy danych poszczególnych członków(rodziców) rodziny? Że tata osiągnął tyle, a mama nic? Czy połączyć ich klamerką?

pozdrawiam
M
dickens1

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Wypełnienie wniosków

Postprzez Panika » 2011-10-22, 21:37

Na zaświadczeniu z US są trzy kolumny. Łącznie, podatnik i małżonek. Podatnik to jeden rodzic, a małżonek to drugi.
Absolwentka PŁ
Panika

Postprzez dickens1 » 2011-10-24, 9:08

A widzisz, na wnioskach z US tak jest, ale nasza kochana uczelnia nie pomyślała o tym przygotowując swoje wnioski.. Jest tylko dochód łączny wypisany i już :(
dickens1

Postprzez Panika » 2011-10-24, 12:19

Skoro masz trzy kolumny to wpisujesz dochód podatnik, np taty, przy tacie, a dochód małżonka, np mamy wpisujesz przy mamie. Ja tu nie widzę żadnego problemu. Zawsze tak było i nikt nie doszukiwał się tutaj jakich złych wniosków.
Absolwentka PŁ
Panika

Powrót do Pomoc materialna