UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

ktos kompetentny...

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

ktos kompetentny...

Postprzez gosiunia1206 » 2010-12-20, 17:30

hej, mógłby mi ktoś kompetentny to wyjasnic bo w dziekanacie nic nie moge sie dowiedziec... otoz papiery o stypendium zlozylam w pazdzieniku, decyzje odebralam na poczatku grudnia, jednocześnie dając nr konta. teoretycznie pieniazki powinnam miec juz 16.12 jednak do dzis nic mi nie przyszlo. jestem pewna , ze podalam dobry nr bo sprawdzalam go ja i ta babeczka z dziekanatu.. ktoś wie dlaczego tak sie dzieje??
gosiunia1206

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: ktos kompetentny...

Postprzez Ewa Trzeciak » 2010-12-21, 10:21

Być może numer konta podałaś już po przesłaniu danych do wypłaty na ten miesiąc, a wyrównanie wpłynie w styczniu za grudzień, razem ze styczniową wypłatą.
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Powrót do Pomoc materialna