UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Kilka pytań odnośnie dokumentow potrzebnych do przynania sty

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Kilka pytań odnośnie dokumentow potrzebnych do przynania sty

Postprzez UsZaTyPL » 2010-09-13, 18:18

Z racji, że mieszkam 150km od łodzi nie mam jak iść do dziekanatu (FTIMS) i zadać kilka ważnych pytań osobiście, więc zapytam się przez forum. A więc tak:
1. W regulaminie pomocy materialnej na ten rok w rodz.VIII p.7 pp. g czytamy, że jest potrzebne zaświadczenie z ZUS o wysokości składek. Czy ono obowiązuje tylko jeśli student ubiegający się o stypedium takowe płacił? Czy też jeżeli, któryś z czloków rodziny płaci "ZUS" takie zaświadcze trzeba dostarczyć?
2. Na stronie FTIMS jest dokument, który zwie się "Dokumenty wymagane do podania o pomoc socjalną (Zał. 8)". W nim w pukcie odnosącym się do dzialalności gospodarczej jest wymieniony PIT. O co dokładnie chodzi?
3. Czy jak student, który ubiega się o stypendium, nie ma przerwy w nauce, musi dostarczyć zaświaczenire z Urzędu Skarbowego o wysokości dochodu?
4. Czy wystarczy po jednej kopi dokumentów jak się składa podania o więcej niż jedno "stypedium"?
5. Czy jak jestem osobą dopiero, która rozpoczyna dopiero nauke na pł to, czy mogę zlożyć podanie o pomoc materialną już 30.IX?
UsZaTyPL

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Kilka pytań odnośnie dokumentow potrzebnych do przynania sty

Postprzez WaldemarWyka » 2010-09-13, 19:00

dokumenty wymagane:
zaświadczenie z Urzędu skarbowego o dochodach za 2009 dla każdego pełnoletniego członka rodziny
jeśli masz rodzeństwo uczące się, to potrzebujesz zaświadczenia ze szkół o kontynuowaniu nauki
dodatkowo jeśli twoi rodzice prowadzą działalność gospodarczą, wówczas musisz złożyć jeszcze kopie Pit-36 (zeznania podatkowego za 2009r)

do wniosków o stypendium wystarczy jeden komplet poprawnie wypełnionych dokumentów

tak, możesz złożyć dokumenty, już w chwili dostarczenia z dziekanatu potwierdzenia przyjęcia na studia

jeżeli masz więcej pytań dotyczących pomocy materialnej i ludzi, którzy na FTIMSie się tym zajmują napisz do mnie e-mail: w.wyka@samorzad.p.lodz.pl
Waldemar Wyka
Senat PŁ
WRS WKS FTIMS
WaldemarWyka

Powrót do Pomoc materialna