UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Zaświadczenie z ZUS'u??

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Zaświadczenie z ZUS'u??

Postprzez momus » 2010-06-02, 14:17

Po zmianach któryś z przepisów, musieliśmy w październiku dostarczać jakieś zaświadczenia z ZUS'u [zaświadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych określające rzeczywistą wysokość opłaconych składek na ubezpieczenie zdrowotne], a że były z jego pozyskaniem dość duże problemy, moje pytanie brzmi: czy teraz też je mamy donosić, bo z tego co zrozumiałem czytając regulamin, mają go donieść osoby u których prowadzona jest pozarolnicza działalność gospodarcza, a jeśli nie ma czegoś takiego to ten papierek jest niepotrzebny. Zgadza się, czy coś źle zrozumiałem ;)

P.S. przepraszam za dublowanie wiadomości, ale poprzednio mogłem za bardzo go ukryć :)
Kiedy jesteśmy Świadomi, nagle możemy dostrzec, gdzie jesteśmy - możemy zobaczyć to, co widzimy; usłyszeć to, co słyszymy; dotknąć tego, czego dotykamy i poczuć to, co czujemy...
momus

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Pomoc materialna