UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Stypendium im. Prof. Lanzendoerfera na wydziale Mechanicznym

Stypendia socjalne, za wyniki w nauce, stypendia dla sportowców, zapomogi, dopłaty

Stypendium im. Prof. Lanzendoerfera na wydziale Mechanicznym

Postprzez asus1986 » 2010-02-02, 17:46

Witam
aktualnie ukończyłem 9 semestr studiów na specjalności Samochody i Ciągniki wiem, że jeden najlepszy student 4 roku SiC i jeden z innej specjalności na Mechanice i Budowie Maszyn dostają w/w stypendium im. Prof. Lanzendoerfera. Chciałbym się dowiedzieć jakie są zasady wyboru tych dwóch najlepszych czy jest to średnia z obu semestrów 4 roku studiów czy średnia za całe studia jest brana pod uwagę czy może jeszcze jakieś inne kryteria obowiązują.
Z góry dziękuję za odpowiedź
asus1986

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Stypendium im. Prof. Lanzendoerfera na wydziale Mechanicznym

Postprzez asus1986 » 2010-02-05, 14:45

Temat można zamknąć, już się dowiedziałem w dziekanacie, że to jest brana pod uwagę średnia z wszystkich lat studiów.
asus1986

Powrót do Pomoc materialna