UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Kolejny Speed Dates w Łodzi juz 02.02. i 23.02.2014

Tutaj możemy się informować o wszelkich imprezach niezwiązanych z PŁ. A zatem o tym wszystkim, co się w mieście, kraju lub na kontynencie dzieje.

Kolejny Speed Dates w Łodzi juz 02.02. i 23.02.2014

Postprzez zefiroman » 2014-01-22, 17:02

Serdecznie zapraszamy wszystkich na "szybkie r@ndki" !
Już od 2 lat zapewniamy łodzianom rozrywkę i niepowtarzalne okazje do poznania interesujących osób.

Czym jest "szybkie r@ndkowanie"?
Jest to zabawa znana na całym świecie polegająca na spotykaniu się mężczyzn i kobiet w danym dniu i lokalu o określonej godzinie. Panie zajmują miejsca przy stolikach, a panowie się do nich dosiadają. Po 5-8 minutach ( w zależności od tego ile osób przyjdzie) mężczyźni przesiadają się do kolejnych stolików i tak do momentu, aż wszystkie pary ze sobą nie porozmawiają. W trakcie rozmów każdy wyposażony jest w formularz, na którym notuje z którą z osób chciałby się jeszcze raz spotkać. Po zabawie prowadzący zbierają formularze i w ciągu 24h rozsyłają uczestnikom wyniki: jeśli wybierzesz jakąś osobę, a ta osoba wybierze Ciebie dostajecie do siebie kontakt. Jest to wspaniała okazja do poznania bratnich dusz, przyjaciół, a może nawet i miłości.
Najbliższe spotkania odbędą się 02.02.2014 r. (dla grupy wiekowej 25-33) i 26.02.2014r ( dla grupy wiekowej 19-27) w lokalu Łódź Kaliska na ul Piotrkowskiej.

Po więcej szczegółów prosimy kontaktować się za pośrednictwem maila lodz.speeddates@gmail.com
Nie ma na co czekać!
Zabawa gwarantowana, a liczba miejsc ograniczona!

Zapisy na stronie internetowej.
Speed-dates.pl
zefiroman
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2012-09-07, 16:38

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Imprezy poza uczelnią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron