UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Speed Dates w Łodzi już 12.10.2014!

Tutaj możemy się informować o wszelkich imprezach niezwiązanych z PŁ. A zatem o tym wszystkim, co się w mieście, kraju lub na kontynencie dzieje.

Speed Dates w Łodzi już 12.10.2014!

Postprzez zefiroman » 2013-12-26, 15:18

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie speed-dates w Łodzi już w najbliższą niedzielę 12.01.2014 do klubu Łódź Kaliska!

Speed dating to znana na całym świecie forma randkowania, która gwarantuje niezapomniane emocje i świetną rozrywkę. To propozycja nie tylko dla nieśmiałych czy szukających przygody.

W Łodzi jesteśmy już od dwóch lat i cieszymy się coraz większym zainteresowaniem.

Zasady speed dating\'u są wyjątkowo proste.
Na początku zabawy każdy uczestnik otrzymuje kartę z numerami i imionami uczestników płci przeciwnej. Panie zajmują swoje miejsca, a panowie dosiadają się. Po 5-8 minutach (w zależności od ilości uczestników) organizator daje sygnał panom aby przesiedli się i zmienili partnerki. Panie zostają na swoich miejscach. Randkowanie trwa do momentu aż wszystkie pary będą miały okazję ze sobą porozmawiać.

Nie chcemy pisać o poznaniu miłości życia, bo tak naprawde nie to jest głównym celem speed datingu (choć czasem się zdarza, jako efekt uboczny dobrej zabawy;)! ). Chodzi o to by przyjść, spróbować czegoś niecodziennego, spędzić miło czas i nawiązać nowe znajomości.
A czy będzie z tego coś więcej, pozostaje tylko w Twoich rękach…

Wiecej informacji i zapisy na speed-dates.pl
zefiroman
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2012-09-07, 16:38

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Imprezy poza uczelnią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość