UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Sylwester pełen wrażeń w Pradze

Tutaj możemy się informować o wszelkich imprezach niezwiązanych z PŁ. A zatem o tym wszystkim, co się w mieście, kraju lub na kontynencie dzieje.

Sylwester pełen wrażeń w Pradze

Postprzez LatoStudenta » 2013-12-18, 17:00

Terminy: 29.12.2013 do 02.01.2014
Praga miasto, które w czasie swojego istnienia dosłużyło się wielu określeń pełnych zachwytu - Praga magiczna, Złota Praga, Miasto o stu wieżach, Praga - matka miast... To europejska stolica tętniąca niesłabnącym rytmem, i właśnie dlatego zapraszamy Was na jedyną taką Imprezę Sylwestrową do Pragi! Stolica Republiki Czeskiej to nie tylko nowoczesna metropolia, ale również klejnot architektury - jej historyczne centrum od 1992 roku należy do grona zabytków światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Przyczyniła się do tego przede wszystkim duża koncentracja zabytków na stosunkowo niewielkiej powierzchni, co zdarza się w niewielu miastach. Miejsca, które należy zwiedzić będąc w Pradze to Hradczany, Most Karola, Złota Uliczka, Stare Miasto, Ratusz oraz wiele, wiele innych. Praga jest miastem tętniącym kulturą i muzyką, na każdym kroku można usłyszeć brzmienia różnych gatunków muzycznych. Nie inaczej jest w klubach, gdzie światowej sławy dj’e serwują tu niebanalne sety.
Cena obejmuje:
• 2 noclegi w pokojach 2 osobowych
• opiekę pilota
• przejazd autokarem
• 2 śniadania (Komenskeho, Kajetanka)
Cena nie obejmuje:
• biletów wstępu do odwiedzanych miejsc (ok 5 - 50 zł w zależności od chęci zwiedzania)
• ceny biletu na Dyskotekę Sylwestrową
• ubezpieczenia NNW i KL (60 zl)*
• opłaty klimatycznej (40zl)*
CENA JUŻ OD 377zł
KONTAKT
Telefon: 502 277 723
Email: info@latostudenta.pl, info@zimastudenta.pl
http://www.latostudenta.pl
LatoStudenta
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2013-12-17, 14:12

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Imprezy poza uczelnią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron