UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

CARNAVAL LASER PARTY WSHE 2006

Tutaj możemy się informować o wszelkich imprezach niezwiązanych z PŁ. A zatem o tym wszystkim, co się w mieście, kraju lub na kontynencie dzieje.

CARNAVAL LASER PARTY WSHE 2006

Postprzez Ruddy-102 » 2006-02-18, 16:52

WWWOOOOOWWW to będzie najczęściej spotykane słowo w Patio WSHE 24 lutego 2006 roku. Arjem łączy się z innymi teamami w Łodzi i tworzy największy team w ŁDZ od największych, najlepszych najbardziej miło kojarzonych imprez w tym mieście!!! Wspierać nas będzie firma Lim8, która dysponuje najlepszym oświetleniem i nagłośnieniem w centralnej Polsce!!! Sądzę, że jeśli powiem, iż firma ta oświetla i nagłaśnia imprezy Heinekena i oświetlała oraz nagłaśniała FREE YOUR MIND to wszystko będzie jasne!! Teraz jeszcze dokupili świateł i ich światła, lasery oraz głośniki będzie można zobaczyć i usłyszeć na…. CARNAVAL LASER PARTY WSHE 2006 w Patio WSHE 24 lutego 2006!!!! Imprezę będą rozkręcali najlepsi DJe z naszego miasta!! Nie zabraknie atrakcji… zwłaszcza, ze impreza ta połączy w sobie walentynki, ostatki i Karnawał 2006… na takiej imprezie na pewno jeszcze nie byliście... kupujcie jak najszybciej bilety bo naprawdę warto… sprawdź raz nasz nowy projekt a będziesz przychodził zawsze!!!
Cena tylko 10zł !!! W dniu bibki 15zł (ale kto wie czy będą jeszcze bilety…)
Bilety do nabycia w liceach, technikach, na uczelnaich wyższych oraz
w BILETERII EMPIK
SKY LARKu


IMPREZĘ ROZKRĘCĄ:
DJ VASIL, DJ DANIEL, DJ W, DJ ICE I GOŚCIE...

Obrazek
WYDZIAŁOWA RADA STUDENTÓW
WYDZIAŁ ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA
POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ

GG:1254324
Avatar użytkownika
Ruddy-102
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2005-09-25, 10:17
Lokalizacja: Łódź

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Imprezy poza uczelnią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość