UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Wizerunek miasta, drogą do sukcesu firm - debata

Tutaj możemy się informować o wszelkich imprezach niezwiązanych z PŁ. A zatem o tym wszystkim, co się w mieście, kraju lub na kontynencie dzieje.

Wizerunek miasta, drogą do sukcesu firm - debata

Postprzez SKNŁódź » 2012-05-05, 12:42

Wizerunek miasta, drogą do sukcesu firm

Na debacie będziecie mogli dowiedzieć się, jak Łódź, jako marka jest postrzegana na tle innych województw, a także w Europie, jakie są mocne strony miasta, gdzie znajdują się szanse na jego rozwój oraz jak przedstawiciele naszego miasta widzą jego przyszłość. Ponadto znana firma PR-owa pokaże, jak współczesny PR promuje ośrodki miejskie, na czym polega taka promocja i jakie może ona przynieść korzyści dla firm. Poznacie również łódzką firmę, która odnalazła w naszym województwie swoją drogę do sukcesu oraz została dostrzeżona na arenie międzynarodowej!

W panelu wezmą udział:
Bartłomiej Wojdakdyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą UMŁ – przez 11 lat piastował funkcję kierownika działu promocji „Gazety Wyborczej”, autor książek z serii „Spacerownik”. Obecnie prowadzi działania w ramach programu „Promocja marki Łódź – Centrum Przemysłów Kreatywnych”.
Agnieszka PietrzakBiuro Promocji UMŁ – zwyciężczyni konkursu wiedzy i umiejętności zw. z marketingiem miejsc. Dzięki niej kampania promocyjna Łodzi będzie realizowana na antenach oraz portalach Grupy TVN do końca 2012 roku.
Renata Toczyska-SeligaCiszewski MSL Agencja PR – dyrektor działu Transportu i Turystyki. Swoje doświadczenie zdobywała w Polskich Liniach Lotniczych LOT, gdzie pełniła funkcję dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej. Od 2000 r. związana z Ciszewski MSL, jedną z najstarszych agencji PR w Polsce, specjalizującej się w marketingu sportowym, social media i ePR, kampaniach społecznych. Firma w 2010 oraz 2011 roku została wybrana „Agencją Roku”, wg konkursu IMPACTOR.
Lech KaniukPizzaportal – dyrektor zarządzający największego portalu w Polsce do zamawiania jedzenia przez Internet, a także współwłaściciel OnlinePizza Norden Group, działającej w 4 krajach. Niedawno przejęta przez Niemieckiego inwestora Delivery Hero za 120 mln zł.

To wszystko już: 16 maja 2012 r.
Godzina: 15.30 – 17.30
Miejsce: Wydział Zarządzania UŁ, ul. Matejki 22/26 w Łodzi
Sala: Aula A0 (poziom -1)


Liczba miejsc ograniczona!!! Chcesz mieć pewne miejsce? Wyślij swoje imię i nazwisko na adres:
debata.lodz@gmail.com
SKNŁódź
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2012-03-16, 14:33

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Imprezy poza uczelnią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron