UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Drum and Bass, Dubstep, Jungle, Hardcore etc...

Tutaj możemy się informować o wszelkich imprezach niezwiązanych z PŁ. A zatem o tym wszystkim, co się w mieście, kraju lub na kontynencie dzieje.

Drum and Bass, Dubstep, Jungle, Hardcore etc...

Postprzez chi » 2012-02-29, 13:32

czy ktoś mógłby polecić jakieś kluby gdzie grają takie gatunki jak w tytule? może jakieś tekno party czy coś w tym stylu?

podobno Łódź jest stolicą drum and bass'ów ale jakoś nie mogę się doszukać jakichś grubych imprez, chyba że słabo szukam...

coś takie znalazłem: http://www.dnb.pl/forum/viewtopic.php?t=56339&sid= ale ceny biletów to jak dla mnie dramat...wiadomo, renomowani wykonawcy ale mnie interesuje bardziej jakiś lokalny underground :)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
chi

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Drum and Bass, Dubstep, Jungle, Hardcore etc...

Postprzez snoopi » 2012-11-26, 20:59

Na taką muzę trzeba się wybrać na miasto i niestety bilet troszkę kosztuje. Poza tym niedawno bo w połowie listopada była dobra impreza z hc, old schoolami i drumy też były.
snoopi

Re: Drum and Bass, Dubstep, Jungle, Hardcore etc...

Postprzez chi » 2012-12-03, 16:33

snoopi napisał(a):Na taką muzę trzeba się wybrać na miasto i niestety bilet troszkę kosztuje. Poza tym niedawno bo w połowie listopada była dobra impreza z hc, old schoolami i drumy też były.

wiadomo, że trzeba uderzyc w miasto żeby znaleźc jakąś fajną imprezkę :) z tymi biletami to też różnie, jak gra coś grubszego typu Black Sun Empire trzeba na miękko 30 zł wywalic albo i więcej, występy lokalnej sceny są tańsze, przeważnie 5zł przed godziną 24 a 10zł po 24 ale to nie ma reguły.

ogólnie mam wrażenie, że w tym roku tego wszystkiego jest więcej. raz tylko udało mi się wyjśc do klubu "DOM" przy Piotrkoweskiej - polecam lokal z tym, że ceny są już mało przyjazne dla studentów :P za to nagłośnienie wymiata i dresiarze jeszcze tam nie dotarli.
chi

Powrót do Imprezy poza uczelnią