UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

NIECHĘĆ w Improwizacji

Tutaj możemy się informować o wszelkich imprezach niezwiązanych z PŁ. A zatem o tym wszystkim, co się w mieście, kraju lub na kontynencie dzieje.

NIECHĘĆ w Improwizacji

Postprzez improwizacja » 2012-02-09, 19:07

Witam,
już jutro w - 10.02 w Improwizacji zagra NIECHĘĆ.
Jeden z najciekawszych zespołów na warszawskiej scenie improwizowanej. Twórcze połączenie jazzu, alternatywy i psychodelii, o którym pisano m.in. „to dźwięki gdzieś wpół drogi pomiędzy Coltrane’em i Joy Division”, „to Chopin w oparach opium”. Zespół współtworzyli członkowie formacji takich jak The Car Is On Fire, Vavamuffin i Jazzpospolita. Niechęć w krótkim czasie zdobyła sobie wierną publiczność i poparcie mediów. W 2010 roku Niechęć wydała doskonale przyjętą płytę EP, a jej muzyka prezentowana była m.in. w „Trójce”, Radiu Euro (PR 4), Radiu Jazz. Niechęć wystąpiła m.in. na festiwalach Opener i Re:Wizje.
Zespół nawiązał ponadto współpracę koncertową z czołowym VJ’em – Cinemanualem, który jest odpowiedzialny za oprawę koncertów m.in. Myslovitz, Nosowskiej, Hey’a, Kapeli Ze Wsi Warszawa, Lao Che, Maleńczuka, 5’nizzy czy Dezertera.

Bilety: 10zł przedsprzedaż/ 15zł w dniu koncertu

Zapraszamy
Michał
improwizacja
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2007-10-26, 17:58

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Imprezy poza uczelnią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron