UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

sean noonan w Improwizacji

Tutaj możemy się informować o wszelkich imprezach niezwiązanych z PŁ. A zatem o tym wszystkim, co się w mieście, kraju lub na kontynencie dzieje.

sean noonan w Improwizacji

Postprzez improwizacja » 2012-02-09, 19:01

W jego muzyce coś dla siebie znajdą fani nie tylko jazzu, ale i punka, prog-rocka, psychodelii i world music (od Afryki po Irlandię). Sean Noonan zagra już 15 lutego w klubie Improwizacja.

Grupa wywodzi się prosto z nowojorskiej sceny "Downtown", a polscy fani kojarzą jej lidera - Seana Noonana głównie z grupy The Hub, z którą z powodzeniem koncertował w naszym kraju. Obecne kompozycje zespołu to przede wszystkim mieszanka elektrycznego, gitarowego jazzu, plemiennych, etnicznych rytmów, afrykańskich śpiewów, funkowych dźwięków i irlandzkiego folkloru.

Muzyki tego charyzmatycznego perkusisty, uznawanego za jednego z najbardziej oryginalnych twórców brooklyńskiej sceny undergroundowej równie dobrze słucha się na żywo, jak i w domowym zaciszu. - Eksperymentalny jazz zagrany z hardcore'ową mocą wciąga, a mnogość inspiracji i nieposkromione improwizacje zadziwiają dziką finezją. Nie brakuje momentów tanecznych, są chwile wyciszenia - zapowiadają organizatorzy łódzkiego koncertu.

W klubie Improwizacja Sean Noonan pojawi się w towarzystwie Norberta Brugera (gitara) i Yvo Dischera (bass).

Bilety można kupować w przedsprzedaży w cenie 20zł i 30zł w dniu koncertu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku

Patronat medialny nad koncertem objęło MM Moje Miasto Łódź

Zapraszamy
Michał
improwizacja
 
Posty: 85
Dołączył(a): 2007-10-26, 17:58

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Imprezy poza uczelnią

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron