UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Piłka halowa - obuwie

Tutaj zasięgamy opini użytkowników forum w sprawach nie związanych ze studiami na PŁ.

Piłka halowa - obuwie

Postprzez klose-m » 2011-05-23, 17:01

Mam już dosyć rozwalających się co sezon niefirmowych halówek. Chcę zainwestować w coś markowego. Szukałem trochę w necie i wybrałem kilka modeli: NIKE TIEMPO GURI IC, NIKE TIEMPO NATURAL III IC 018, ADIDAS F5 IN ADIZERO SERIA F50, Nike Elastico, adidas adiQuestra (tak do 180 zl). Macie jakieś doświadczenia z wymienionymi modelami i możecie się podzielić. (a może polecicie jeszcze jakieś inne) Też mam pytanie gdzie ewentualnie można je zamówić? Będę wdzięczny za każdą opinię.
klose-m

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Piłka halowa - obuwie

Postprzez trim » 2011-05-27, 12:29

Nie grałem nigdy w tych co podałeś, ale za to mogę śmiało polecić model Nike total90 shoot iii. Gram w nich już trzeci sezon i nie dopatrzyłem się niczego złego. Poza tym są lekkie, a przez to sam komfort grania jest lepszy. Możesz je zamówić w sklepie wysyłkowym Sarafis, są teraz bodajże w promocji i zmieścisz się w 180 zł. Powodzenia!
trim

Powrót do Problemy i porady