UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

ATP 2015 - Marsz do kariery

Tu z kolei umieszczamy wszelkiego rodzaju oferty pracy, stażu bądź praktyk.

ATP 2015 - Marsz do kariery

Postprzez Biuro Karier » 2015-04-10, 9:14

Akademickie Targi Pracy zbliżają się ogromnymi krokami. Ta cykliczna impreza staję się z roku na rok coraz popularniejsza. W tym roku mamy rekordową liczbę zgłoszonych wystawców. 21 kwietnia będziecie mieli okazję do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami interesujących Was firm.

Tymczasem, podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy wszystkich serdecznie na Marsz do Kariery Akademickich Targów Pracy, który odbędzie się 11 kwietnia!

Startujemy o godzinie 12:00 z Pasażu Schillera i kierujemy się w stronę Placu Wolności gdzie Marsz się zakończy.

X edycja Akademickich Targów Pracy jest szczególna, świętujemy jubileusz ATP. Z tej okazji sponsor główny naszych targów, którym od 7 lat jest GFT Polska (dawniej Rule Financial) przygotował upominki dla uczestników Marszu.

Dla pierwszych 150 osób, firma GFT ufundowała 150 voucherów do Cafe Wolność. Dodatkowo czekają na Was także gadżety ATP 2015.
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Oferty pracy i praktyk Biura Karier PŁ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron