UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Nowa rekrutacja

Forum International Faculty of Engineering.

Nowa rekrutacja

Postprzez Boloslaw » 2008-12-10, 18:45

Witam od tego roku na ckm można zdawać z podstawą ustną z angielskiego i mam apropo tego jedno pytane:
Jaki będzie przelicznik jeśli ten ustny angielski jednak będę zdawał na rozsszerzeniu bo na podstawie trzeba zdać na minimum 60% a więc jak to będzie z tym jeśłi dam na rozszerzeniu i czy też będę musiał mieć minimum 60%

W ogóle jeśli ktoś by mógł przelicznik umieścić apropo reszty przedmiotów to będzie wdzięczny pzdr
Boloslaw

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Nowa rekrutacja

Postprzez Smash » 2008-12-10, 20:15

Boloslaw napisał(a):Witam od tego roku na ckm można zdawać z podstawą ustną z angielskiego i

hahaha
gruóbooo :D
Smash

Postprzez junior » 2008-12-10, 20:30

http://www.p.lodz.pl/zalacznik.htm?idza ... iddok=3340 strona 15 powie Ci jak przelicza się procenty na punkty
Tomasz Węgrewicz
junior
WRS EEIiA

Postprzez sonicool » 2008-12-11, 2:01

Boloslaw napisał(a):Witam od tego roku na ckm można zdawać z podstawą ustną z angielskiego i mam apropo tego jedno pytane:
Jaki będzie przelicznik jeśli ten ustny angielski jednak będę zdawał na rozsszerzeniu bo na podstawie trzeba zdać na minimum 60% a więc jak to będzie z tym jeśłi dam na rozszerzeniu i czy też będę musiał mieć minimum 60%

W ogóle jeśli ktoś by mógł przelicznik umieścić apropo reszty przedmiotów to będzie wdzięczny pzdr

Ale zdajesz sobie sprawe, ze tam wszystkie zajecia sa prowadzone w jezyku angielskim?... Po drugie, od siebie Ci powiem, ze nie dostaniesz sie na ckm z matura z podstawy angielskiego, to bedzie po prostu za malo...
sonicool

Postprzez d1gital » 2008-12-12, 0:21

IFE otwierając 4 nowe kierunki popełniło strategiczny błąd, który rzutuje nie tylko na jakości studentów, ale także na opinii o samych studiach. Do tego brak perspektyw na utworzenie studiów uzupełniających nie zachęca w żadnej mierze to podejmowania studiów na IFE, stąd te drastyczne kroki zmniejszające poziom selekcji formalnej.

To tyle od przyszłorocznego absolwenta IFE ;)
B.
d1gital

Postprzez Pech13 » 2008-12-12, 1:41

sonicool napisał(a):
... Po drugie, od siebie Ci powiem, ze nie dostaniesz sie na ckm z matura z podstawy angielskiego, to bedzie po prostu za malo...

Zależy na co. Na EiT może być rzeczywiście problem, ale na inne już tak ciężko nie jest. Poza tym zdając ustny podstawowy żadnych pkt-ów na tym nie traci. Choć jeżeli nie czuje się na siłach by zdawać ustny rozszerzony to niekoniecznie to dobry wybór.
Pech13

Postprzez Boloslaw » 2008-12-20, 14:45

Nie macie panowie do konca racji, gdyz matura USTNA z angielskiego a o takiej pisalem nie wlicza sie w ogole do punktacji na studia, wiec wystarczy ja zdac, zatem nie widze powodu dla ktorego mam sie stresowac i zdawac rozszerzenie skoro i tak nie daje mi to punktów, pzdr
Boloslaw

Powrót do International Faculty of Engineering