UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Spotkanie z przedstawicielami Ericpol Telecom Sp. z o.o.

Forum International Faculty of Engineering.

Spotkanie z przedstawicielami Ericpol Telecom Sp. z o.o.

Postprzez Biuro Karier » 2007-12-04, 12:07

Zapraszamy na spotkanie z:

Ericpol Telecom Sp. z o.o.
- największą łódzką firmą informatyczną -


12 grudnia 2007 r., godz. 15.00
Sala E104, Wydział EEIA

Jak działa największa łódzka firma informatyczna - Ericpol Telecom? Jak wygląda proces rekrutacji? Na czym polega praca projektanta oprogramowania w Ericpolu?

Przyjdź na spotkanie z Ericpol Telecom - 12 grudnia 2007 r., godz. 15.00. i dowiedz się. Dodatkowo podczas spotkania osoby zainteresowane pracą w Ericpol Telecom będą mogły wziąć udział w pierwszym etapie rekrutacji do firmy.

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesłanie informacji na adres Ewa.Nowakowska@ericpol.pl.
Osoby które chciałyby wziąć udział w pierwszym etapie rekrutacji już podczas prezentacji, prosimy dodatkowo o przesłanie CV.

Ericpol Telecom sp. z o.o. powstała w Łodzi w 1991 r. Firma działa w obszarze telefonii mobilnej i stacjonarnej, świadczy zaawansowane usługi informatyczne i doradcze dla największych dostawców i operatorów telekomunikacyjnych na świecie - zrealizowała projekty w 70 krajach na wszystkich kontynentach. Posiada filie w Szwecji, Meksyku, na Ukrainie i Białorusi, z którymi wspólnie tworzy grupę Ericpol Telecom zatrudniającą obecnie ponad 750 osób. Według Raportu „Teleinfo500 - Polski Rynek Teleinformatyczny” za 2006 rok, Ericpol Telecom jest największą łódzką firmą informatyczną
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do International Faculty of Engineering

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron