UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

prezentacja firmy Transition Technologies S.A.

Forum International Faculty of Engineering.

prezentacja firmy Transition Technologies S.A.

Postprzez Biuro Karier » 2007-11-19, 10:42

W dniu 27. 11.2007 o godz. 18.00 na Wydziale EEIA w sali E-2, przy ul. Stefanowskiego 18/22 odbędzie się prezentacja firmy Transition Technologies S.A.

Firma ma bardzo ciekawą ofertę dla studentów, którzy poszukują pracy i chcieliby rozwijać swoje umiejętności pracując na światowej klasy rozwiązaniach technologicznych, oraz w międzynarodowych zespołach projektowych.

TT S.A. planuje do końca 2008 roku zatrudniać ponad 200 osób , w tym momencie ma już 70 młodych , bardzo utalentowanych ludzi, pracujących w zespołach projektowych dla takich klientów jak: Airbus, VW-Audi, Rolls-Royce, GlaxoSmithKline, Tetra Pak, Volvo.

Transition Technologies S.A jest firmą promująca Łódź, jako miasto nowych szans i rozwoju dla młodych ludzi z pasją. W związku z tym dla studentów Politechniki Łódzkiej ruszył właśnie Konkurs „TT Hi –Tech. Najlepsi wygrywają” na najlepszą prace magisterską z dziedziny nowoczesnych technologii. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę w wysokości 7000 zł, której sponsorem jest Transition Technologies S.A.

Dokładne informacje na temat rekrutacji oraz konkursu dostępne są na stronie internetowej http://www.tt.com.pl
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do International Faculty of Engineering

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron