UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Firma Infolet Sp. z o.o

Forum International Faculty of Engineering.

Firma Infolet Sp. z o.o

Postprzez Biuro Karier » 2006-11-29, 10:43

Biuro Karier PŁ i firma Infolet Sp. z o.o. zapraszają na spotkanie:

12 grudnia godz 14:00
Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki
sala E-2


Infolet jest polską firmą zajmującą się rekrutacją i leasingiem specjalistów z branży IT do małych firm i międzynarodowych korporacji. Działamy na terenie całej Polski jak również w Europie Zachodniej.

Do kogo kierowana jest oferta:

Zapraszamy na spotkanie studentów i absolwentów: kierunków i wydziałów związanych z Elektroniką, Automatyką, Informatyką, Elektrotechniką, Matematyką, Fizyką

Na spotkaniu przedstawiciele firmy opowiedzą o działalności firmy, przedstawią aktualne oferty pracy studentom i absolwentom Politechniki Łódzkiej.

Osoby, które przyjdą na prezentację, będą mogły wziąć udział w Ringu programistów, zabawie mającej na celu zapoznać uczestników z różnymi formami sprawdzania wiedzy kandydatów przez międzynarodowe korporacje i małe firmy. Uczestnicy będą mieli okazję skonfrontować i poszerzyć swoją wiedzę zakresu programowania w danym języku, a przy okazji wygrać ciekawe nagrody. Pytania, które będą padać podczas zabawy są pytaniami samych uczestników!!!

Zasady zabawy:

O tym, z obszaru którego z języków będą padać pytania zadecydują sami uczestnicy głosując przed rozpoczęciem Ringu. Jeżeli większość opowie się np. za językiem Java, Ring będzie przeprowadzony właśnie z tego zakresu. Całość zabawy będzie sprawdzała wiedze z jednego lub dwóch języków (np. C, C++). Prosimy osoby, które pojawią się na prezentacji o wymyślenie dwóch pytań jakie chcieliby zadać drugiej osobie chcąc sprawdzić jego wiedzę z konkretnego zakresu.

Zasady RINGU:

1. Uczestnicy dzielą się na trzy 4-5 osobowe grupy. Pytani, Pytający i Sędziowie.
2. Ring składa się z 3, 6 lub 9 tur.
3. W każdej z tur grupa pytających zadaje 1 - 3 pytania grupie pytanych, odpowiedzi oceniane są przez grupę sędziów. Pytania układane są przez daną grupę, podczas trwania konkursu. Grupa odpowiadająca ma minutę na zastanowienie się i skonsultowanie, po czym udziela odpowiedzi.
4. W każdej turze każda grupa jeden raz pełni każdą z ról.
5. Punkty zdobywa albo pytający albo pytany.
6. Wszelkie spory pomiędzy uczestnikami danej tury rozstrzyga sędzia (który pełniąc tę funkcję nie zdobywa punktów).
7. Wygrywa grupa, która po ustalonej liczbie tur, zdobyła najwięcej punktów.
8. Nad całością przebiegu zabawy czuwa Moderator gry

Dla uczestników zabawy przewidziane są niespodzianki na zakończenie.
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do International Faculty of Engineering

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron