UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Erasmus - podwójny dyplom

Forum International Faculty of Engineering.

Erasmus - podwójny dyplom

Postprzez Kuswir » 2010-12-13, 23:35

Witam,

Jestem studentem na VII semestrze na Wydziale Mechanicznym. Na drugim stopniu planuję wyjechać na wymianę w ramach programu Erasmus. Zależy mi aby efektem tego wyjazdu było otrzymanie podwójnego dyplomu tj. Politechniki Łódzkiej oraz uczelnie do której wyjadę.

Dzisiaj rozmawiałem z Dyrektorem IFE - Dr Tomaszem Saryuszem-Wolskim. Powiedział, że około 30% absolwentów IFE posiada taki dyplom. W związku z tym miałbym ogromną prośbę do tych osób o udzielenia informacji typu: jak można taki dyplom uzyskać? Czy wymagało to jakiś specjalnych umów pomiędzy uczelniami? Na której uczelni studiowali? Jak ją oceniają?

Miałbym również prośbę do wszystkich osób które studiowały za granicą gdzie językiem wykładowym był angielski aby doradziły/odradziły daną uczelnię lub kierunek.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
Całkowaniu mówimy twarde i zdecydowane RACZEJ NIE!
Kuswir

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do International Faculty of Engineering